Tepsli_meeskond

Tepsli meeskond on sel aastal kahe eksperdi võrra rikkam – meiega liitusid 2022. aasta teises pooles BREEAM New Construction projektijuht Teet Ristioja ning andmehaldusplatvormi Siemens Navigatori tootejuht Kaspar Sapelkov. Tutvume nendega lähemalt.

BREEAM New Construction projektijuhi Teet Ristioja põhiline ülesanne on juhtida uute hoonete BREEAMi hindamisi. BREEAM New Construction aitab kaasa tulevikukindlatele uusehitiste arendustele ning sealhulgas ka hooneid ümbritsevale keskkonnale. Tegu on kasvava valdkonnaga ning Teet vastutab eksklusiivselt BREEAM hindamise projektide juhtimise eest. Tänu sellele saavad meie kliendid parimat teenust otse oma ala eksperdilt, jõudes ühiselt parima võimaliku tulemuseni.

Teet on omandanud bakalaureusekraadi Eesti Maaülikoolis põllumajanduse, keskkonnakaitse ja metsanduse suunal, mis annab talle teadmised keskkonnasäästlikkuse ja jätkusuutlikkuse olulisusest tänapäeva maailmas. Teet tegutses pikalt ettevõttes Lasita Aken juhtides seal suuremahulisi projekte ning vastutades suures osas ekspordi eest. Teedu üle 10-aastane kogemus müügiesindajana on andnud talle pädevused uute klientide leidmisel ja olemasolevate kliendisuhete hoidmisel, projektide läbiviimisel ning dokumentatsiooni täitmisel.

Siemens Navigatori tootejuht Kaspar Sapelkov on Siemens Navigatori andmehaldusplatvormi tooteomanik ja projektijuht, kes aitab klientidel läbi platvormi haldamise saavutada seatud eesmärke. Nendeks võivad olla näiteks energiatõhususe saavutamine, süsteemi jõudluse optimeerimine, jätkusuutlikkuse suurendamine ja muud hoone tulemuslikkuse eesmärgid. Siemens Navigator integreerib sujuvalt kokku kõik keerukad andmeallikad ning Kaspar aitab tulemused kliendile arusaadavaks teha. Kaspari usaldusväärsus ja pühendumus teenusekvaliteedi tõstmisele teevad temast väärtusliku meeskonnaliikme. Kaspar on pühendunud tagama, et Siemens Navigator pakuks klientidele parimat võimalikku kogemust, mis vastaks just täpselt nende vajadustele. Kaspari varasem töökogemus on seotud ehitusvaldkonnaga, mis annab talle olulised teadmised nii uusehitusest, renoveerimisest kui ka ehitusprojektidest.

Tere tulemast Tepsli meeskonda!

Kui Sul on küsimusi BREEAM hindamise või Siemens Navigatori kohta, siis võta  ühendust: Margus Tali, margus@tepsli.eu või helista 5663 2141.