BREEAM Excellent - Roheline Park - Tepsli

Rohelise Pargi uusim hoone Tartus, Roheline 16/18 büroohoone, on jõudnud avamiseni ja esimeste üürnike sissekolimiseni. Hoone teeb eriliseks fakt, et sellele taotletakse esimesena Eestis BREEAM sertifikaati Excellent tasemel. Hoone on eeskujulik näide keskkonnasõbralikust ja jätkusuutlikust ehitusest ning kasutajate heaolule orienteeritud disainist. BREEAM sertifikaat kinnitab hoone vastavust kõrgetele keskkonnastandarditele, rõhutades energiatõhusust, jätkusuutlikkust ja mugavust.

Kuigi lõplik sertifitseerimine toimub sügisel, on juba praegu selge, et Agrone arendatava Rohelise Pargi uus hoone tõstab piirkonna väärtust ning on suurepärane eeskuju jätkusuutlikest arendustest Eestis. Tepsli poolt hoiab ohje Teet ning täname senise sujuva koostöö eest ka ettevõtteid Kadarik Tüür Arhitektid ja Mapri Ehitus OÜ. Loodame, et juba sügisel saame ka hoone sertifikaadi seinale.

Rohkem infot ning pilte hoone avamisest leiad siit: https://tartu.postimees.ee/8008400/pildid-rohelise-pargi-koige-uuemast-hoonest-leiab-nii-tartu-vaimu-kui-botaanikaaia