Peterburi tee Bauhof sertitseeriti Tepsli poolt BREEAMiga. Foto: Andres Tarto

Meil on väga hea meel jagada sõna sellest, et oleme saanud Eesti ärikinnisvara korrastamisele käe külge lüüa ning olnud abiks järjekordse BREEAMi hindamisega. Seekord oli tellijaks East Capital Real Estate ning sertifitseeritavaks objektiks Tallinnas, Peterburi teel asuv Bauhofi müügikeskus.


„Juba paar aastat on turul selge trend, et potentsiaalsed rentnikud eelistavad oma tegevuspindadena jätkusuutlikke ja rohelisi hooneid. Investorite jaoks tõstab sellistele nõuetele vastavus ning sertifikaatide omamine kinnisvaraportfelli või -objekti atraktiivsust ja usaldusväärsust,“ selgitas varahaldusettevõtte East Capital Real Estate tegevjuht Madis Raidma

 

„Bauhofi hoone vastas ühtlaselt kõrgele tasemele kõigis üheksas BREEAMi kategoorias, kuid eriliselt head tulemused saavutati kasutajate heaolu, jäätmekäitluse, ligipääsetavuse ning energiakasutuse osas,” tõdes sertifitseerimist läbi viinud Tepsli BREEAMi hindaja Margus Tali.

Ja last but not least – tegeleme parasjagu ka teiste Eesti kaubandushoonete BREEAMi sertifitseerimisega ning juba lähiajal on meilt taas põhjust sarnaseid uudiseid oodata!

Kui Sul on huvi oma ärihoonele hankida BREEAMi sertifikaat, võta palun ühendust meie sertifitseeritud BREEAMi hindajaga: Margus Tali, margus@tepsli.eu või helista 5663 2141.