Tepsli teostas City Plaza BREEAMi

Jaanuari lõpus omistati Tallinna kesklinnas asuvale City Plazale, kus asub LHV kontor, Tepsli poolt BREEAMi sertifikaat. Sertifikaat tõendab, et büroohoone ja selle haldus vastavad sertifikaadi keskkonnaalastele nõuetele.

 

BREEAM (Building Research Establish Environmental Assessment Method) on maailma esimene laiapõhjalistel hindamiskriteeriumitel põhinev rohemärgis, mis võimaldab hinnata terviklikult hoone energiatõhusust, keskkonna- ja kasutajasõbralikkust ning kestlikkust hoone elukaare igas tsüklis.

 

“LHV kontorihoone eristub selle tõttu, et see sai kaks BREEAMi sertifikaati – üks hoone enda, ja teine hoone halduspraktika eest. Reeglina on Eestis piirdutud vaid hoonete sertifitseerimisega. See näitab täit pühendumust rakendada hoone jätkusuutlikkuse parendamist igas hoonega seotud aspektis,” ütles Tepsli poolt projekti vedanud BREEAMi hindaja Margus Tali.

 

“Meil on väga hea meel, et uuendusmeelne LHV ja hoone omanik Estconde on kinnisvaraga tegeledes rohepöörde eesliinil ning meie väike, ent professionaalne meeskond on saanud anda oma panuse keskkonna- ja inimsõbraliku ruumi loomisesse,” rõõmustas Tepsli asutaja ja tegevjuht Siim Meeliste.

Kui Sul on huvi oma ärihoonele hankida BREEAMi sertifikaat, võta palun ühendust meie sertifitseeritud BREEAMi hindajaga: Margus Tali, margus@tepsli.eu või helista 5663 2141.