Uus kooliaasta on alanud ja haridusasutustesse on tagasi tulnud suvepuhkusel olnud täiskasvanud ja lapsed. On õige aeg meenutada, et nõuetekohaselt ventileeritud ruumid ei vähenda mitte ainult Covid-19 levikuga seotud riske, vaid ka teiste hooajaliste piisknakkuste levimist.

 

Siit leiad Haridus- ja Teadusministeeriumi ning TTJA antud soovitused ventilatsioonisüsteemide reguleerimiseks ja mõõtmiste teostamiseks.

 

Tepsli on hoone sisekliima ja energiatõhususe analüüsiks välja töötanud energiatõhususraporti, mis on ülevaatlik ja kergesti loetav analüüs, mille eesmärgiks on selge ning mõistetava infograafika abil kirjeldada hoonete sisekliima hetkeolukorda. Raport sisaldab ettepanekuid järgmisteks sammudeks, kuidas igapäevaselt energiatõhusamalt toimetada, säilitades samaaegselt ka kvaliteetne töökeskkond. Raporti fookuses on energiatarbimine, CO2 tase, õhuniiskus ja temperatuur.

 

Kui tunned, et saame aidata kaasa sisekliima ja energiatõhususe lahtimõtestamisel, siis võta ühendust. Hinda näed hinnakirjast ning avaliku sektori hoonetele oleme alati leidnud soodsa hinnaga vajadustele vastavad lahendused.

 

Huvi korral helista 5647 8568 või kirjuta siim@tepsli.eu