energiatõhusus, breeam

Õhu kvaliteedi, tervise ja produktiivse töö vahel on otsene seos, millest ei saa mööda vaadata. Parema sisekliima puhul, olgu see siis tööl või kodus, tunneb inimene end mugavamalt, elab ja töötab efektiivsemalt ning on ka parema tervisega.

 

Selleks, et hinnata õhu kvaliteeti, kasutame nutikaid IOT-multisensoreid, mis mõõdavad erinevaid sisekliima parameetreid ning edastavad andmeid analüüsimiseks ja visualiseerimiseks platvormile ilma igasuguse seadistamiseta ja tugijaamadeta.

 

Multisensoriga näeme CO2, temperatuuri, suhtelise õhuniiskuse, lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC), õhurõhu ning õhukvaliteedi indeksi väärtuseid distantsilt ning saame seeläbi väärtuslikke andmeid sisekliima kvaliteedist ja selle muutumisest kogu päeva (24h) ulatuses.

 

Tervise ja sisekliima kvaliteedi tänasel päeval kriitilist seost on hästi kirjeldatud siin artiklis, kus on visuaalselt suurepäraselt kujutatud kolme asukoha – baari, toa ja klassiruumi – ventileerimise olulisus. Õpitulemuse ja tööviljakuse seoseid on uurinud Taltech 2015. aastal ja järeldanud, et õppimiseks (sarnane kontoritööle) on vaja madalat süsihappegaasi kontsentratsiooni. Märgatavalt hakkas õpitulemus langema juba ca 1000 ppm näidu juures.

 

Kui te pole päris kindlad milline on olukord teie elu või tööruumides, siis võtke meiega ühendust. Saame kokkulepitud aja jooksul läbi viidud mõõtmiste andmete kui teiega läbi viidud vestluste alusel välja pakkuda lahendusi, kuidas õhu kvaliteeti parandada. Me interpreteerime andmeid ning saame välja töötada hoone tehnosüsteemide osas parendusettepanekuid, mis sisekliimat paremaks muudavad. Lõpuks saame neid töid teile ka pakkuda.

Huvi korral helista 5647 8568 või kirjuta siim@tepsli.eu