Rohepöörde ajastul tõmbab kõik kestlik, jätkusuutlik ja kliimasõbralik nii inimesi, ettevõtteid kui ka kapitali.

Selleks, et eristada parimat turu keskmisest on välja töötatud BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid, mis vaatlevad hoone jätkusuutlikkust ning hoone kasutajate heaolu kõige laiemalt.

Seejuures on BREEAM maailma esimene laiapõhjalistel hindamiskriteeriumitel põhinev kvaliteedimärgis. BREEAM võimaldab hinnata terviklikult hoone energiatõhusust, keskkonna- ja kasutajasõbralikkust ning kestlikkust hoone elukaare igas etapis. 

Veebiseminaril osalejale antakse sisutihe ülevaade otse praktikutelt:

  • millest BREEAM ja LEED sertifitseerimisskeemid koosnevad,
  • millistele kinnisvaraobjektidele need sobivad,
  • kuidas praktikas neid täna kasutatakse.

Ühtlasi on võimalus arutelu käigus küsida küsimusi kinnisvara jätkusuutliku majandamise kohta.

Veebiseminari viivad läbi Tepsli asutaja ja jätkusuutliku arengu ekspert Siim Meeliste, Tepsli meeskonnaliige Margus Tali, kes on litsentseeritud BREEAM hindaja ja Qidi Jiang, kes on LEED litsenseeritud ekspert.

breeam

 

Veebiseminar toimub 4. juunil kell 10.00-12.00 internetis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil lingiga, mille kaudu pääseb enne seminari algust veebiseminari keskkonda.


Seminari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka lektorile küsimusi, mille saate kirjutada vestluse kasti.


Veebiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 2 nädala jooksul pärast toimumist.

Üritusele registreeruda saab Äripäeva lehelt – kliki ja vaata lähemalt!