Tepsli hindaja Margus Tali abiga anti In-Use kategoorias välja BREEAM sertifikaat esimesele elamule Eestis. Seni on antud sertifikaate ärikinnisvarale. Hinnangu „Very Good“ said LHV pensionifondidele kuuluvad Manufaktuuri tänava üürimajad.

 

LHV pensionifondide kinnisvarainvesteeringute juht Rait Riim sõnas LHV pressiteates, et „Terves Baltikumis leidub praegu veel vaid üks BREEAM sertifikaadiga korterelamu, mis näitab, kui kõrgete ressursikasutuse ja kasutajasõbralikkuse standarditega elukeskkonda Lumi Kodud üürimajad Manufaktuuri tänaval pakuvad.“

 

Kinnisvara säästlikkuse ja jätkusuutlikkuse lajapõhjaline tõendamine ning parendamine on kasvav valdkond. „2021. aasta lõpu seisuga on Tepsli abiga välja antud 43% Eestis läbi aegade välja antud BREEAM sertifikaatidest ning on rõõm tõdeda, et tõhusa majandamise ning jätkusuutlikkuse teemad on üha olulisemad ka elukondliku kinnisvara puhul,“ tõdes Tepsli tegevjuht Siim Meeliste.

 

Tepsli toetab BREEAM hindamisel oma kliente püüdlustes hinnangute poole ning litsentseeritud hindaja Margus Tali teostab kinnisvaraobjektide lõplikku hindamist. Kui Sul on huvi oma ärihoonele hankida BREEAMi sertifikaat, võta temaga palun ühendust: Margus Tali, margus@tepsli.eu või helista 5663 2141.